O nás | Fotoobrazy z plátna

O nás

Zabýváme se zhotovením fotoobrazů z plátna na zakázku.
Obrazy na zeď z Vaších fotografií, to je originální umělecké dílo na Vaší stěně.

Začali jsme jako skupina nadšenců, kteří si založili FB skupinu. Soustředili jsme se na to, jak originálně zkrášlit domácnost. Naším cílem bylo vdechnout domácnosti osobitost a udělat z ní domov. Anonymní neosobní prefabrikované malby či fotografie z velkoobchodních řetězců postrádají osobní vazbu a emoční pouto. Máte doma něco, co visí na zdech tisícům jiných lidí. My jsme řekli: ne, chceme být jiní!

Tehdy přišel nápad. Fotoobrazy zhotovené z fotografií, které si sami vyberete. Ideální dekorace a možnost zachycení vzpomínek na Vaše nejmilejší tak, že je máte stále na očích. Právě v tom spatřujeme skvělou možnost, jak si z domácnosti udělat místo, kterému můžete říkat domov.

Když jsme si řekli CO, bylo na řadě vyřešit JAK. Našli jsme kvalitní materiály i způsob výroby tak, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout maximální možnou kvalitu našich produktů za rozumnou cenu. Když jsme vyřešili CO a JAK coby produkt, byla na řadě služba coby zákaznický servis.

Fotoobraz z plátna

 

Zde jsme se vždy řídili krédem: náš zákazník, náš pán. S tím že to pro nás nikdy nebyla a není prázdná fráze. Krok za krokem jsme díky Vaší zpětné vazbě zlepšovali naše služby tak, aby pro Vás, naše zákazníky, byly uživatelsky co nejsnazší a nejpřívětivější. Odměnou jsou pro nás skvělé reference spokojených zákazníků, díky nimž jsme rostli tak, jak jsme na našich začátcích vůbec netušili. Z koníčku se stala práce. Práce, která nás baví a ve které vidíme smysl, protože přinášíme radost do domovů našich zákazníků. Časem jsme pokročili a založili profesionální FB stránky, Instagram a posléze tento e-shop tak, abychom Vám, našim zákazníkům, byli co nejblíže a usnadnili Vám nákup našich fotoobrazů.

Děkujeme Vám za projevenou přízeň i reference
a samozřejmě za zpětnou vazbu,
díky které naše služby neustále zlepšujeme.

Sledujte nás na @fotoobrazy_z_platna
Témata Témata: Historie Historie:
Druhy pláten

Druhy pláten

Všechny fotoobrazy z plátna Vám můžeme vytisknout na plátna Canvas 240g/m² - 100% polyester, Premium Canvas 390g/m² - 100% bavlna, Satin Canvas 350g/m² - 100% bavlna a Recycled Satin Canvas 330g/m².

Lakování

Lakování

Fotoobraz s lakováním, lakujeme ručně válečkem (nanášíme dvě vrstvy průhledného laku) a pak plátno schne. Obraz vpravo s lakováním.

Manuál pro vkládání fotky

Manuál pro vkládání fotky

Správný postup úpravy Vaší fotografie v editoru Vám zaručí ten nejlepší výsledný fotoobraz a spokojenost s výsledkem. Postup si ukážeme na fotografii holčičky s kočičkami. Při dodržení postupu a doporučení bude výsledný fotoobraz v nejlepší možné kvalitě.

Kam patří dřevěné klínky

Kam patří dřevěné klínky

Loga Comgate

Odebírejte naše novinky a akce

Chcete, aby vám neuniklo nic důležitého z našeho eshopu?
Pak neváhejte a přihlašte se k odběru novinek.