Expresní výroba

Zhotovení  a zaslání fotoobrazu za 3 pracovní dny od připsání platby. Při osobním odběru zpracování Vaší objednávky za 2 pracovní dny. První pracovní den se počítá jako následující pracovní den od připsání platby. Plátno má zahnuté natisknuté okraje. Hrany zrcadlíme ( kopírujeme 2,5 cm z okrajů fotky, a tiskneme na hrany) , takže do systému vkládejte pokud možno fotku s dostatečným pozadím u okrajů.

Zhotovení a zaslání obrazu na skle za 3 pracovní dny od připsání platby. Při osobním odběru zpracování Vaší objednávky za 2 pracovní dny. 

Sledujte nás na @fotoobrazy_z_platna
Témata Témata: Historie Historie:
Druhy pláten

Druhy pláten

Všechny fotoobrazy z plátna Vám můžeme vytisknout na plátna Canvas 220g/m² - 100% polyester, Premium Canvas 360g/m² - 100% bavlna a Satin Canvas 350g/m² - 100% bavlna.

Lakování

Lakování

Fotoobraz z vlastní fotky je hodně křehký produkt. Pokud si zvolíte fotoobraz s lakováním, tak obraz lakujeme ručně válečkem (nanášíme dvě vrstvy průhledného laku) a pak plátno schne.

Manuál pro vkládání fotky

Manuál pro vkládání fotky

Správný postup úpravy Vaší fotografie v editoru Vám zaručí ten nejlepší výsledný fotoobraz a spokojenost s výsledkem. Postup si ukážeme na fotografii holčičky s kočičkami. Při dodržení postupu a doporučení bude výsledný fotoobraz v nejlepší možné kvalitě.

Odebírejte naše novinky a akce

Chcete, aby vám neuniklo nic důležitého z našeho eshopu?
Pak neváhejte a přihlašte se k odběru novinek.