Kam patří dřevěné klínky | Fotoobrazy z plátna

Kam patří dřevěné klínky

Dřevěné klínky se používají  v případě, kdyby plátno povolilo. Ale nestává se to. Když budete instalovat dřevěné klínky, prosím postupujte opatrně, tak ať nedojde k ohybu rámu, jelikož rám je ručně skládaný.

Ze zadní částí rámu jsou na rozích otvory, v každém rohu jsou dva. Dřevěný klínek opatrně zaklepete do otvoru ostrou částí.

Kovový plíšek se opatrně zaklepe ze zadní části obrazu. Kovový plíšek slouží pro zavěšení obrazu. Prvně se zaklepe jedna strana kovového plíšku, pak druhá strana.

Sledujte nás na @fotoobrazy_z_platna
Témata Témata: Historie Historie:
Druhy pláten

Druhy pláten

Všechny fotoobrazy z plátna Vám můžeme vytisknout na plátna Canvas 240g/m² - 100% polyester, Premium Canvas 390g/m² - 100% bavlna, Satin Canvas 350g/m² - 100% bavlna a Recycled Satin Canvas 330g/m².

Lakování

Lakování

Fotoobraz s lakováním, lakujeme ručně válečkem (nanášíme dvě vrstvy průhledného laku) a pak plátno schne. Obraz vpravo s lakováním.

Manuál pro vkládání fotky

Manuál pro vkládání fotky

Správný postup úpravy Vaší fotografie v editoru Vám zaručí ten nejlepší výsledný fotoobraz a spokojenost s výsledkem. Postup si ukážeme na fotografii holčičky s kočičkami. Při dodržení postupu a doporučení bude výsledný fotoobraz v nejlepší možné kvalitě.

Kam patří dřevěné klínky

Kam patří dřevěné klínky

Loga Comgate

Odebírejte naše novinky a akce

Chcete, aby vám neuniklo nic důležitého z našeho eshopu?
Pak neváhejte a přihlašte se k odběru novinek.